Większość ślicznych sukienek wiosennych ma podobne cechy. Ich materiał jest lekki i delikatny, a nie ciężki i przylegający. Zazwyczaj wahają się długością od powyżej kolana do połowy łydki. Wiele z damskich sukienek wiosennych ma również wydruki i wiele z nich będzie wzorami naśladować kolory natury – wiosenna szafa jest kwiecista, są tam jasne kolory lub palety kolorów pastelowych przypominających pokój dziecka. Oto kilka popularnych stylów ślicznych sukienek wiosennych. Pierwsza propozycja pochodzi z Wielkiej Brytanii i została spopularyzowana przez popularne sklepy. Ta sukienka jest jednocześnie kobieca, dziewczęca i delikatna.

Angielka

To sukienka idealna na garden party. Często jest kolorowa, ładna i kobieca, można ją nosić na brunch, piknik, podwieczorek, letni festyn czy inne wiosenne wydarzenie. Jego elegancja tkwi w właśnie brytyjskim stylu i w magii delikatnych wydruków. Sukienka polo to kolejna propozycja. Wygląda jak wydłużenie polo topu damskiego i kończy się powyżej kolan. Wygląda świetnie, jeśli deseń jest w poziome paski lub jeśli cała jest w jasnych kolorach. Sukienki damskie bandażowa jest kolejną opcją. Ten rodzaj stroju może być trudny do noszenia, ale na pewno jako damska sukienka jest niezwykle efektywna. Zazwyczaj nie ma żadnych zamków lub guzików i jest idealnie dopasowana do sylwetki. A co powiesz na kimono style? Ten rodzaj stroju jest zazwyczaj wykonany z dużych kawałków materiałów o kroju geometrycznym, co pasuje do różnych sylwetek. Więcej informacji na temat popularnie zwanych „angielek” znajdziesz w serwisie internetowym który oferuje AJSO – producent odzieży damskiej

ajso15

Kimono

Niektóre sukienki ego rodzaju oferują mniejsze kwiatowe wydruki które wydłużają optycznie ciało. Sukienka w stylu kimono ma dekolt w szpic, 3/4 rękawy i w tym tkwi jej urok. Jest to bardzo wygodny model sukienek. Sukienka wiązana na szyi – jej materiał przechodzi przez ramiona i owija się wokół szyi. To bardzo dobra opcja dla kobiet z szerokimi ramionami. Spódnica ta ma różnego rodzaju wykończenia dołu – od ołówkowych po rozłożyste. Jeśli już jesteśmy przy rozłożystych to zwróćmy uwagę na sukienkę baby doll również należącą do szerokiego grona sukienek wiosennych. To może wydawać się zbyt młodzieńcza opcja dla niektórych kobiet. Zazwyczaj sukienka baby doll jest krótka i ma naprawdę rozkloszowaną dolną część.

Zostaw odpowiedź

© 2015 Mary z Pakamery: Ubrania i moda na codzień · Subskrybuj:ArtykułyKomentarze